Materiały prasowe

Tele Tydzień ogłasza nominacje w 26. edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia.
TV Puls partnerem transmisji telewizyjnej.

 

W najnowszym wydaniu magazynu Tele Tydzień (w sprzedaży od 20 marca) redakcja publikuje listę nominowanych w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2023. Galę wręczenia Telekamer Tele Tygodnia można będzie obejrzeć kolejny raz na antenie TV Puls. Transmisja zaplanowana jest na drugą połowę maja.

W tegorocznej edycji głos będzie można oddać wybierając jeden z trzech kanałów głosowania: SMS, online przez stronę internetową www.telekamery.pl, albo za pomocą kuponów publikowanych w Tele Tygodniu. Głosować można od 20 marca – przez SMSy i online głosowanie trwa do 27 kwietnia 2023, a za pomocą kuponów do 21 kwietnia 2023 (decyduje data stempla pocztowego, w głosowaniu wezmą udział kupony, które wpłyną do 27.04.2023).

W tym roku można oddać głos na swoich ulubieńców w 3 kategoriach głównych: Aktor, Aktorka i Serial, w których po raz pierwszy – oprócz produkcji telewizji linearnej – nominowane zostały również rodzime produkcje platform streamingowych. Po raz piąty głosować można również na najlepsze seriale streamingowe w kategorii specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn NETFILM.

W pozostałych kategoriach laureatów wybiorą członkowie Kapituły Telekamer Tele Tygodnia oraz przedstawiciele Wydawnictwa Bauer. Audytorem plebiscytu jest Deloitte.