Materiały prasowe

WIELKI POWRÓT TELEKAMER „TELE TYGODNIA” DO TELEWIZJI!

 

UROCZYSTĄ GALĘ  POPROWADZĄ

KATARZYNA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI

 

TRANSMISJA TYLKO W TV PULS!

 

Najważniejsze święto widzów wraca do telewizji!

Już w poniedziałek 3 lutego od godziny 20:00 TV Puls zaprasza na transmisję wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia” 2020!

Uroczystą galę poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a jej przebieg komentować będą z loży obserwatorów Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka!

Na żywo, tylko w TV Puls! Tego nie można przegapić!

Czerwony dywan, wspaniałe kreacje i plejada uwielbianych polskich gwiazd – to wszystko czeka na widzów już 3 lutego na antenie TV Puls! Czytelnicy najpopularniejszego TV guide’a w Polsce po raz kolejny wybiorą swoich telewizyjnych ulubieńców, przyznając statuetki w 11 kategoriach!

Uroczystą galę w Teatrze Polskim poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Wydarzenia ze sceny będą komentować na gorąco jedyni w swoim rodzaju Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka z Kabaretu Paranienormalni!

Podczas gali wspaniałą rozrywkę zapewnią występy gwiazd polskiej sceny muzycznej – zagrają: zespół Perfect w ramach pożegnalnej trasy koncertowej oraz Marcin Sójka.

Specjalną relację z czerwonego dywanu poprowadzi Patryk Janas, którego widzowie TV Puls pokochali za rolę Dawidka w serialu „Rodzinny interes”! Emisja relacji w TV Puls!

Wyniki Plebiscytu i fotorelacja z gali zostaną opublikowane w 7. wydaniu „Tele Tygodnia”(w sprzedaży od 10 lutego 2020 r.).